E-sport Sponsoring

Wspomożemy progresywny zespół E-sportowy!
E-sport Sponsoring

Wspomożemy finansowo ambitny oraz progresywny zespół e-sportowy

Zasponsorujemy poważny, ambitny, progresywny zespół e-sportowy, który w niedalekiej przyszłości chce osiągnąć jak najlepsze wyniki na scenie e-sportowej.

Firma Sochacki Biznes obrała sobie jako główny cel na najbliższe lata systematyczne inwestycje oraz wprowadzenie firmy na inny poziom, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwój w branży e-sportowej.

Przypominamy, iż nasza firma jest oficjalnym partnerem wielu profesjonalnych klubów piłkarskich oraz sportowców.

Nie posiadamy żadnych konkretnych wymagań odnośnie samej drużyny, interesuje nas przede wszystkim wizja oraz koncepcja teamu na najbliższe miesiące oraz lata. Zainwestujemy w zespół, który przedstawi nam ciekawą strategię oraz (biznes)plan naszej współpracy, aby obie strony miały wymierne korzyści z tytułu nawiązania umowy o współpracę. Nie ukrywamy, że interesują nas zgłoszenia od drużyn, które posiadają doświadczenie na scenie gamingowej oraz chcą osiągać najwyższe cele. Chcemy stworzyć własną drużynę e-sportową i rywalizować z najlepszymi klanami w Polsce!

Co możemy zaoferować klanowi?

Wsparcie finansowe

Pieniądze na zakup profesjonalnego sprzętu, uiszczanie opłat wpisowych na turnieje, ogólne wsparcie materialne w każdej kwestii związanej z rozwojem drużyny.

Gadżety reklamowe

Zaprojektujemy specjalne koszulki dla drużyny z logo naszej firmy oraz zamówimy specjalne gadżety reklamowe, takie jak: smycze, kubki, podkładki i wiele innych.

Wsparcie mentalne

Dużą wagę przykładamy do wsparcia mentalnego oraz komunikacji, w każdej sprawie będziecie mogli się do nas zwrócić oraz poprosić o pomoc.

Pomoc informatyczna

Bezpłatnie wykonamy nowoczesną, profesjonalną stronę internetową dla naszej drużyny oraz wypromujemy ją w Internecie. Służymy pomocą w każdej sprawie dotyczącej IT.

Promocja w social media

Będziemy aktywnie promować nasz zespół na wszystkich najpopularniejszych kanałach społecznościowych, dodawać filmy promocyjne, informacje oraz zdjęcia.

Pewna współpraca

Jesteśmy zaufaną i konkretną firmą, która spełni wszystkie wymagania opisane w naszej umowie o współpracę. Cechuje nas solidność oraz rzetelność!

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: esport@sochackibiznes.pl

Loading...