Informacje o firmie

Najważniejsze informacje dotyczące naszej firmy.
Ambitna, sympatyczna, nowoczesna firma informatyczna

Kochamy tworzyć nowoczesne strony

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą informatyczną zajmującą się projektowaniem nowoczesnych stron www, tworzeniem funkcjonalnych sklepów oraz rozbudowanych portali internetowych

Współpracujemy z wieloma Polskimi oraz Europejskimi korporacjami.

Na rynku istniejemy już od 15 lat. Posiadamy Europejski NIP. Naszą ideą jest projektowanie stron www – nowoczesnych, przejrzystych, responsywnych oraz łatwych w obsłudze. Przez te wszystkie lata na rynku IT nasza działalność wyrobiła sobie opinię zaufanej oraz bardzo sympatycznej firmy informatycznej. Posiadamy wielu cenionych klientów, którzy z ręką na sercu mogą polecić nasze przedsiębiorstwo. Posiadamy szeroką paletę usług informatycznych.

Nasze projekty oparte są o najnowsze rozwiązania, a co najważniejsze, wszystkie wykonane przez nas strony www działają szybko oraz bezawaryjnie. Cały przebieg współpracy z nami przebiega w miłej i rodzinnej atmosferze. Po zakończeniu każdego zlecenia zawsze wystawiamy oryginalną fakturę VAT. Firma Sochacki Biznes jest młodą i ambitną firmą informatyczną dążącą do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich usług. Zapewniam Państwa, iż wybranie naszej oferty będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Dla nas zawsze klient będzie najważniejszy i tej maksymy będziemy się trzymać przez cały czas funkcjonowania działalności.

Rekomendacje klientów

Przykładowe opinie dotyczące naszej firmy
Loading...