Program Partnerski

Zarób duże pieniądze nie wychodząc z domu!
Kochamy projektować nowoczesne strony internetowe

Zarób duże pieniądze dzięki naszej firmie!

Chcemy zaprosić wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w naszym Programie Partnerskim. Jeżeli jesteś młodą i aktywną osobą w sieci, która chce sobie dorobić parę groszy, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy nawet 30% prowizji od uzyskania danego klienta.

W skrócie można to opisać tak, Ty załatwiasz nam klienta, który zamawia u nas stronę, a w zamian otrzymujesz odpowiedni procent od kwoty zamówienia. Już wkrótce planujemy rozbudować nasz program o nowe opcje dla naszych wszystkich polecających.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować, zakładać konta, czy też podpisywać z nami umowę. Wystarczy, że wyszukasz w sieci bądź gdziekolwiek klienta, któremu potrzebna jest nowa strona internetowa bądź sklep internetowy i polecisz naszą firmę jako wykonawcę tej usługi. Prowizję otrzymujesz wtedy, kiedy dany klient zamówi u nas stronę, wykona cały przelew bądź zaliczkę ustaloną za stronę internetową i w tytule przelewu poda również Twoje imię i nazwisko.

Dodatkowo także prosimy o maila do nas, w którym powiadomisz o swoim poleconym kliencie i dołączysz swoje dane do konta bankowego. Po spełnieniu wszystkich wymagań otrzymasz przelew w ciągu 24 godzin od daty zaksięgowania pieniędzy od naszego klienta.

Program jest w pełni legalny i nie posiada żadnych kruczków prawnych. Na dowód poprawnie działającego programu, będziemy zamieszczać potwierdzenia przelewów podpisane przez polecających. Nadal masz sceptyczne podejście? Możemy podpisać z Tobą umowę, na której zawrzemy wszelkie szczegóły oraz kwoty prowizji.

Dla osób, które systematycznie będą polecać usługi naszej firmy planujemy wprowadzić dodatkowe bonusy pieniężne oraz rabaty na nasze usługi.

Poniżej przedstawiamy prowizję od danych zamówień:

 

Cena końcowa zamówienia Prowizja od poleconego
Do 1500 zł około 30%
powyżej 1500 zł około 20%

 

Przykładowo, jeżeli klient zamówi u nas stronę za 3000 zł to polecający otrzyma aż 600 zł!

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt mailowy biuro@sochackibiznes.pl